Usługi stolarskie Szczecin

Drewno to nasze życie ...

Konstrukcje drewniane, tarasy i elewacje

Oferta usług stolarskich


Jesteśmy rodzinną firmą, która z drewnem pracuje już ponad 30 lat. Dlatego jako firma rodzinna stawiamy na w pełni profesjonalne i skrupulatne realizowania naszych zleceń, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną sprawą dla każdej rodziny jest własny dom i jego otoczenie. W tym czasie wykonaliśmy naprawdę wiele wszechstronnych pomysłów, projektów czy wizji naszych zadowolonych klientów. Dzięki tak zróżnicowanym zadaniom zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie i łatwiej nam teraz trafić w Państwa potrzeby oraz je zaspakajać.

Świadczymy kompleksowe i rzetelne usługi stolarskie, które zapewnią Państwa domostwom niepowtarzalny wygląd na długie lata. Wiodącym materiałem, z którego wykonujemy domy, jest drewno konstrukcyjne klejone w systemie Novatop. Jest to wielkopowierzchniowy, wielowarstwowy panel typu CLT (cross laminated timber), dzięki któremu domy z drewna są bardzo solidne. Każda warstwa panelu jest tworzona z klejonych lamel z litego świerkowego drewna. Obok zaawansowanego systemu Novatop wykonujemy również domy z drewna w standardowym systemie szkieletowym (ściany ze szkieletu drewnianego wypełnione są twardą i niepalną skalną wełną mineralną lub pianą PUR). Używamy tylko certyfikowanej tarcicy w klasie C24 głownie z Estonii i Łotwy. Nasze domy z drewna charakteryzuje niepowtarzalny styl i klimat. Kolejnym przedmiotem naszej działalności są elewacje drewniane w połączeniu z całościowym, szczelnym dociepleniem przegród zewnętrznych oraz bezkonkurencyjne tarasy drewniane o wielu nieregularnych kształtach, które dodadzą blasku każdemu domowi. Powyższe punkty naszej działalności z pewnością nadadzą domostwu osobliwy wygląd, a zastosowane elewacje drewniane wzbudzą zainteresowanie. Zaś nieprzeciętne tarasy drewniane umilą chwile spędzane na wolnym powietrzu. Warto dodać, że powyższe usługi stolarskie wykonujemy ze wszystkich dostępnych gatunków drewna, dzięki czemu mają Państwo naprawdę szeroki wachlarz wyboru.

Dewizą firmy Cortonbau jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Wagę i renomę tej dewizy stale utwierdza nasz zgrany i ambitny zespół. Udaje nam się to uzyskać dzięki solidnej i uczciwej pracy, co w mocny sposób cechuje i zaznacza naszą firmę wśród innych.

Nie spoczywamy jednak na laurach i pragniemy w dalszym ciągu się rozwijać i realizować coraz to ambitniejsze zadania, a wszystko po to, by stale powiększać zakres naszych usług i być w nich jedynymi w swoim rodzaju.

Terytorium naszego działania to Szczecin i okolice. Usługi stolarskie - zapraszamy do współpracy.

Oferta usług


Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe wykonawstwo:

  • domów drewnianych w systemie Novatop oraz szkieletowym drewnianym
  • konstrukcji drewnianych
  • tarasów i elewacji drewnianych z gatunków drewna europejskiego oraz egzotycznego

Poza tym wykonujemy:

  • schody drewniane
  • lakierowanie i olejowanie elementów drewnianych
  • renowacje starych mebli drewnianych
  • meble ogrodowe
  • i wiele innych...

Ze względu na fakt, iż drewno jest bardzo wszechstronnym materiałem stosowanym w codziennym życiu, nasze usługi znacznie przewyższają wyszczególnione powyżej, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia i spełnienia Państwa potrzeb.

Kontakt


Cortonbau Szczecin - budowa domów


ul. Santocka 44
71-083 Szczecin

mgr inż. Szymon Raczykowski
tel. +48 506 669 360
szymon.raczykowski@cortonbau.pl

Tadeusz Raczykowski - Produkcja
tel. +48 511 358 065