Tarasy i elewacje drewniane Szczecin

Drewno to nasze życie ...

Konstrukcje drewniane, tarasy i elewacje

O nas


Jesteśmy rodzinną firmą, która z drewnem pracuje już ponad 30 lat. Dlatego jako firma rodzinna stawiamy na w pełni profesjonalne i skrupulatne realizowania naszych zleceń, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną sprawą dla każdej rodziny jest własny dom i jego otoczenie. W tym czasie wykonaliśmy naprawdę wiele wszechstronnych pomysłów, projektów czy wizji naszych zadowolonych klientów. Dzięki tak zróżnicowanym zadaniom zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie i łatwiej nam teraz trafić w Państwa potrzeby oraz je zaspakajać.

Kolejnym przedmiotem naszej działalności są elewacje drewniane w połączeniu z całościowym, szczelnym dociepleniem przegród zewnętrznych oraz bezkonkurencyjne tarasy drewniane o wielu nieregularnych kształtach, które dodadzą blasku każdemu domowi. Powyższe punkty naszej działalności z pewnością nadadzą domostwu osobliwy wygląd, a zastosowane elewacje drewniane wzbudzą zainteresowanie. Zaś nieprzeciętne tarasy drewniane umilą chwile spędzane na wolnym powietrzu. Warto dodać, że powyższe usługi stolarskie wykonujemy ze wszystkich dostępnych gatunków drewna, dzięki czemu mają Państwo naprawdę szeroki wachlarz wyboru.

Dewizą firmy Cortonbau jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Wagę i renomę tej dewizy stale utwierdza nasz zgrany i ambitny zespół. Udaje nam się to uzyskać dzięki solidnej i uczciwej pracy, co w mocny sposób cechuje i zaznacza naszą firmę wśród innych.

Nie spoczywamy jednak na laurach i pragniemy w dalszym ciągu się rozwijać i realizować coraz to ambitniejsze zadania, a wszystko po to, by stale powiększać zakres naszych usług i być w nich jedynymi w swoim rodzaju.

Terytorium naszego działania to Szczecin i okolice. Usługi stolarskie - zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy i zdecydować się na drewnianą elewację, taras lub elementy wyposażenia wnętrza, takie jak wyjątkowe meble i schody? Przede wszystkim ze względu na nasze doświadczenie zdobyte w branży i gwarancję rzetelności, które z pewnością przełożą się na komfort i zapewnią długoterminowy zwrot z poniesionej inwestycji. Jeśli interesuje Państwa temat taki jak konstrukcje drewniane Szczecin to miasto, gdzie wybór firm o dedykowanym profilu jest bardzo szeroki, niemniej jednak, podejmując współpracę z nami, zyskują Państwo pewność, że zlecenie zostanie przeprowadzone z zachowaniem najwyższych zasad profesjonalizmu.

Drewno, wbrew wciąż funkcjonującym stereotypom, to niezwykle trwały surowiec zachowujący swoje właściwości i wygląd nawet przez kilkadziesiąt lat. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji wykonane przez nas projekty mogą więc cieszyć oko wielu pokoleń domowników i gości, stając się doskonałym tłem dla licznych historii rodzinnych. Warto zwrócić również uwagę na szereg innych zalet przesądzających o rosnącej popularności drewna w budownictwie. Materiał ten został doceniony zwłaszcza ze względu na ogromne walory estetyczne, ale dużą rolę odegrały też jego właściwości w zakresie izolacji akustycznej czy regulacji temperatury. Niektóre rodzaje drewna posiadają cenione wśród klientów cechy pozwalające wyciszyć ściany, poza tym drewniana elewacja skutecznie zabezpiecza dom przez utratą ciepła, co ma szczególne znaczenie w okresie jesienno-zimowym. Jeśli chodzi o elewacje i tarasy drewniane Szczecin oraz okolice stanowią podstawowy obszar naszej działalności, ale zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dlatego też zapraszamy do kontaktu także klientów z dalszych regionów.

Elewacje drewniane wykonane przez Cortonbau Szczecin


Chętnie wykonamy dla Państwa całościową elewację z drewna, jak również przygotujemy wybrane elementy wzbogacające ogólny wygląd domu. Wśród realizacji sfinalizowanych przez nas w toku wieloletniej obecności w branży znajdują się projekty nawiązujące do klasycznych, ponadczasowych nurtów architektury polskiej, a także do trendów nowoczesnych, korespondujących np. ze stylem skandynawskim. Drewno pozwala uzyskać dowolny efekt – dzięki swojej plastyczności jest jednym z najlepszych materiałów do obróbki, modyfikacji i ozdobnego wykończenia. Gdyby chcieli Państwo wyposażyć swój dom w elewacje drewniane Szczecin jest miejscem naszej siedziby, w której chętnie udzielimy wyczerpujących informacji o przebiegu i kosztach zamówienia.

Tarasy drewniane wykonane przez Cortonbau Szczecin


Z kolei największą zaletą drewnianych tarasów pozostaje fakt, że świetnie sprawdzają się na różnego typu gruntach, nawet na tych najmniej stabilnych, gdzie wykonanie konstrukcji np. z płytek mogłoby się okazać kłopotliwe ze względu na nierówny teren górsku lub bliskość zbiornika wodnego. Co więcej, drewniany parkiet nie nagrzewa się w lecie, a w zimie zbyt mocno się nie ochładza, co znacząco zwiększa komfort jego użytkowania. W zakresie usług na wykonanie takich projektów jak tarasy Szczecin należy do miast oferujących szerokie możliwości wyboru, ale u nas otrzymają Państwo kompleksowe doradztwo wraz ze sprawnym opracowaniem kosztorysów i planów budowy, warto więc skorzystać z doświadczenia właśnie naszej firmy.

Oferta usług


Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe wykonawstwo:

  • konstrukcji drewnianych
  • tarasów i elewacji drewnianych z gatunków drewna europejskiego oraz egzotycznego

Ze względu na fakt, iż drewno jest bardzo wszechstronnym materiałem stosowanym w codziennym życiu, nasze usługi znacznie przewyższają wyszczególnione powyżej, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia i spełnienia Państwa potrzeb.

Kontakt


Cortonbau Szczecin - budowa domów


ul. Santocka 44
71-083 Szczecin

mgr inż. Szymon Raczykowski
tel. +48 506 669 360
szymon.raczykowski@cortonbau.pl