Budowa domów Szczecin

Budowanie optymalne ...

NADZORY BUDOWLANE
I BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

O nas


Profesjonalnym budownictwem zajmujemy się od ośmiu lat. Przez ten czas uczestniczyliśmy w budowach z szerokiego zakresu budownictwa ogólnego i kubaturowego, jak również specjalistycznych robotach inżynieryjnych oraz hydrotechnicznych. Obecna budowa domów wykonywana jest w wysokiej jakości systemie murowanym z dużym naciskiem na dobrą izolacyjność, oszczędność energii, a przede wszystkim ograniczenie do minimum występowania mostków termicznych. Dlatego też budowa domów w większości wykonywana jest system Izodom 2000 jako trwałą betonową konstrukcją w połączeniu z prawie 100% izolacyjnością. Ponadto wykonujemy domy jednorodzinne w standardowym systemie murowanym z bloczków silikatowych lub ceramicznych.

Budowa domów jest dla nas nie tylko pracą; bezpieczeństwo i komfort naszych klientów jest również ważnym aspektem każdego realizowanego projektu, dlatego jako nieliczni przeprowadzamy test szczelności Blower Door potwierdzający jakość naszych usług.

Wybiegając naprzeciw najnowszym standardom i wymogom budownictwa jednorodzinnego nasza kadra budowlana uczestniczy w licznych szkoleniach, które przekładają się na jeszcze wyższą jakość usług. Między innym posiadamy certyfikat na wykonywanie ciepłego montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz otworów technicznych przechodzących przez ściany zewnętrzne budynku, dzięki czemu budowa domów idzie o wiele sprawniej.

Z racji posiadanych uprawnień budowlanych i licznych szkoleń prowadzimy wiele nadzorów w budownictwie mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej.

Przez tak przepracowany czas zdobyliśmy wielu partnerów z każdego zakresu budownictwa, a w szczególności konstrukcji drewnianych (w tym domy z drewna), żelbetowych oraz drogowych, z którymi współpracujemy do dziś. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i okolice.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo gwarancję, że cały projekt przebiegnie bez zarzutu. Naszym priorytetem jest dotrzymywanie terminów i budżetów, a wszelkim prognozowanym opóźnieniom i problemom technicznym skutecznie zapobiegamy lub błyskawicznie je korygujemy. Kompleksowo odpowiadamy za powierzoną nam realizację, w związku z czym mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie z naszej strony już na etapie opracowywania konceptu, poprzez dobór najlepszych technologii i bieżące koordynowanie prac, aż po finalizację zadań i oddanie budynku do użytkowania.

I choć w zakresie takich usług jak budowa domów Szczecin należy do miast, gdzie funkcjonuje wiele firm budowlanych, warto zgłosić się do naszego biura, aby być spokojnym o kompletną realizację projektu. Zajmujemy się zarówno stroną organizacyjną, jak i technologiczną, angażując w poszczególne zadania wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za swoją najlepszą wizytówkę uważamy zadowolenie wszystkich klientów, poparte zgromadzonym portfolio realizacji – w galerii znajdą Państwo liczne przykłady stanowiące miarodajne potwierdzenie naszego profesjonalizmu.

Dużym atutem naszej firmy jest także nawiązywanie silnych relacji biznesowych z partnerami zewnętrznymi, będącymi dostawcami i wykonawcami różnego typu usług oraz produktów z zakresu budownictwa. Pozwala nam to zagwarantować, że w trakcie projektu zostaną wykorzystane wysokogatunkowe materiały, natomiast wszelkie dodatkowe usługi, jak np. badania geologiczne, będą przeprowadzone przez fachowców w danych dziedzinach.

Ponadto chętnie i aktywnie poszukujemy optymalizacji kosztowych, dbając o budżety naszych klientów, a jednocześnie trzymając się wysokich standardów jakościowych. Wszystkie te czynniki przesądzają o tym, że finalny efekt jest zgodny z przyjętymi założeniami oraz wyróżnia się trwałością i solidnością. Jeśli więc interesuje Państwa budowa domów Szczecin stanowi kluczowy obszar, gdzie podejmujemy się zleceń, niemniej jednak jesteśmy otwarci również na miejscowości z nim sąsiadujące. Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji w sprawach technicznych, jak również formalnych podczas bezpośredniej rozmowy.

Oferta usług


Nadzory budowlane:

  • profesjonalne doradztwo na etapie projektu
  • optymalizacja kosztów inwestycji
  • koordynacja robót branżowych
  • ekspertyzy budowlane
  • pełnienie funkcji: kierownika budowy, inspektora nadzoru

Budownictwo mieszkaniowe:

  • wykonawstwo domów jednorodzinnych w stanie "deweloperskim"
  • wykonawstwo domów jednorodzinnych w systemie murowanym oraz drewnianym

Nasi partnerzy


Kontakt


Cortonbau Szczecin - budowa domów


ul. Santocka 44
71-083 Szczecin

mgr inż. Szymon Raczykowski
tel. +48 506 669 360
szymon.raczykowski@cortonbau.pl