Budowa domów Szczecin

Budowanie optymalne ...

NADZORY BUDOWLANE
I BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

O nas


Profesjonalnym budownictwem zajmujemy się od ośmiu lat. Przez ten czas uczestniczyliśmy w budowach z szerokiego zakresu budownictwa ogólnego i kubaturowego, jak również specjalistycznych robotach inżynieryjnych oraz hydrotechnicznych. Obecna budowa domów wykonywana jest w wysokiej jakości systemie murowanym z dużym naciskiem na dobrą izolacyjność, oszczędność energii, a przede wszystkim ograniczenie do minimum występowania mostków termicznych. Dlatego też budowa domów w większości wykonywana jest system Izodom 2000 jako trwałą betonową konstrukcją w połączeniu z prawie 100% izolacyjnością. Ponadto wykonujemy domy jednorodzinne w standardowym systemie murowanym z bloczków silikatowych lub ceramicznych.

Budowa domów jest dla nas nie tylko pracą; bezpieczeństwo i komfort naszych klientów jest również ważnym aspektem każdego realizowanego projektu, dlatego jako nieliczni przeprowadzamy test szczelności Blower Door potwierdzający jakość naszych usług.

Wybiegając naprzeciw najnowszym standardom i wymogom budownictwa jednorodzinnego nasza kadra budowlana uczestniczy w licznych szkoleniach, które przekładają się na jeszcze wyższą jakość usług. Między innym posiadamy certyfikat na wykonywanie ciepłego montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz otworów technicznych przechodzących przez ściany zewnętrzne budynku, dzięki czemu budowa domów idzie o wiele sprawniej.

Z racji posiadanych uprawnień budowlanych i licznych szkoleń prowadzimy wiele nadzorów w budownictwie mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej.

Przez tak przepracowany czas zdobyliśmy wielu partnerów z każdego zakresu budownictwa, a w szczególności konstrukcji drewnianych (w tym domy z drewna), żelbetowych oraz drogowych, z którymi współpracujemy do dziś. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i okolice.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej – znamy ją bardzo dokładnie, dlatego powierzając nam budowę domów, zyskują Państwo sprawdzonego i solidnego partnera. Budujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. Nasi pracownicy i specjaliści, z którymi współpracujemy to osoby z dużym doświadczeniem, wciąż podnoszące swoje kwalifikacje. Budowa domów, w których nasi klienci spędzą wiele lat życia jest dla nas wielką odpowiedzialnością, dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy terminowi i dokładni, zlecając nam budowę domów, mogą być Państwo pewni, że zwrócimy uwagę na wszystkie najdrobniejsze detale. W trakcie naszej działalności na rynku budowlanym zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy pozytywnie oceniają naszą ofertę budowy domów i polecają nas kolejnym osobom. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Wykonując dla Państwa rozmaite usługi, jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do wymagań klientów. Uważamy, że budowa domów jednorodzinnych to bardzo odpowiedzialne zadanie, z którego zawsze wywiązujemy się w 100%. Wiemy także, jak duże koszty wiążą się z wybudowaniem własnego domu, dlatego działamy tak, aby nasi klienci mogli jak najwięcej oszczędzić, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości obiektu. Aby budowa domów przebiegała sprawnie, na każdym etapie współpracy słuchamy naszych klientów i informujemy ich o postępie prac. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby pozostawała atrakcyjna i konkurencyjna. Poszukują Państwo firmy, dla której budowa domów jest czymś więcej niż tylko pracą? Zachęcamy do kontaktu - chętnie opowiemy o naszych usługach i pomożemy w opracowaniu najlepszego rozwiązania. Uważamy, że budowa domów to zadanie wyłącznie dla doświadczonych specjalistów. Zajmujemy się tym od dawna, dlatego jesteśmy najlepsi. Wybierając nas, stawiają Państwo na firmę, która wie, jak powinna wyglądać sprawna i solidna budowa domów Szczecin i okolice to obszar, gdzie prowadzimy naszą działalność.

Oferta usług


Nadzory budowlane:

  • profesjonalne doradztwo na etapie projektu
  • optymalizacja kosztów inwestycji
  • koordynacja robót branżowych
  • ekspertyzy budowlane
  • pełnienie funkcji: kierownika budowy, inspektora nadzoru

Budownictwo mieszkaniowe:

  • wykonawstwo domów jednorodzinnych w stanie "deweloperskim"
  • wykonawstwo domów jednorodzinnych w systemie murowanym oraz drewnianym

Nasi partnerzy


Kontakt


Cortonbau Szczecin - budowa domów


ul. Santocka 44
71-083 Szczecin

mgr inż. Szymon Raczykowski
tel. +48 506 669 360
szymon.raczykowski@cortonbau.pl